English   |     |  ورود به سايت
پنجشنبه, مرداد 04, 1403

ارتباط با ما

شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک

بلوار اندرزگو ،خیابان وطن پور شمالی، پلاک 5

کد پستی: 36814-19378 
تلفن: 22234214

تلفن : 75986
فکس: 26769918 


 پست الکترونیک:  info@sabalift.com
  شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک 
معرفی شرکت


شركت  KONE در زمينه نصب آسانسور يكي از پيشگامان بكارگيري تكنولوژي نوين نصب بدون داربست است كه باعث افزايش سرعت نصب، كاهش خطرات و صدمه‏هاي حين كار به پرسنل و قطعات و همچنين افزايش دقت و كيفيت نصب، می‏‏باشد. براي نيل به اين هدف كليه آسانسورهاي كم‏ارتفاع يا بلند مرتبه به شيوه "بدون داربست" يا “Scaffold less” نصب می‏‏شوند. در اين روش پس از نصب پايين‏ترين ريل‏هاي كابين و وزنه‏ی تعادل و مونتاژ كابين در كف چاه از سيستم بالابر برقي ويژه‏اي استفاده مي‏شود كه حركت عمودي كابين در طول كل چاه را تامين می‏‏نمايد. پس از آن سيستمهای ايمني جلوگيري از سقوط نصب می‏‏گردد. و مراحل بعدي نصب ريل‏ها، سایر قطعات مکانیکی و سيم كشي چاه، توسط تكنسين‏ها و مهندسان اجرايي نصب كه بر روي سقف كابين ايستاده‏اند با استفاده از بالابر برقي در طول چاه انجام می‏‏گردد. در آسانسور‏های بدون موتورخانه MonoSpace  پس از نصب موتور روي ريل و ساير متعلقات بالاي چاه آسانسور، نصب درب­هاي طبقه­ از بالاترين طبقه آغاز شده پس از نصب درب كابين سيم­كشي­ها انجام مي­شود. در مرحله­ي بعد، نصب طناب­هاي فولادي انجام مي­شود و آسانسور راه­اندازي موقت مي­گردد، سپس شستي­ها و نمراتورها نصب مي­شود و با انجام تنظيم‏‏های نهايي و كنترل­هاي مجدد، آسانسور با سرعت نامي راه‏اندازي مي‏گردد. با توجه به اینکه نصب KONE  با سيستم‏های‏‏ سنتي و متداول تفاوت‏های‏‏ جدي دارد. لازمه اجراي اين روش پيشرفته دستگاه‏ها و تجهيزات مدرن است. شركت مهندسي سبا آسانبر كليه تجهيزات نصب، راه اندازي، عيب يابي و کنترل کیفی را مطابق دستورالعمل‏هايKONE  و به تعداد كافي از كشورهاي آلمان و فنلاند تهيه نموده و كليه عمليات نصب را با استفاده از اين امكانات در كمترين زمان ممكن انجام می‏‏دهد.

بصورت خلاصه مزاياي استفاده از سيستم پيشرفته نصب KONE عبارتست از:
•  افزايش ايمني پرسنل نصب
•  كاهش خطر صدمه به قطعات و تجهيزات
•  كاهش زمان نصب
•  افزايش دقت نصب
•  كاهش هزينه‏هاي ساختماني ( بدليل استفاده نكردن از داربست و در صورتيكه سازه چاه بتوني باشد بدون نياز به آهنكشي )

شرکت مهندسی سبا نصب آسانبر جهت بهبود مستمر در فواصل سه ماهه خود را ارزیابی می نماید تا در نهایت رضایت مشتریان افزایش یابد. قابل ذکر است که این ارزیابی با استفاده از شاخص های ایمنی، کیفیت و بازدهی سنجیده می شود.

شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک


موقعیت شما: خدمات > نصب و راه اندازی > معرفی شرکت
Most of the replica watches uk steel belt watches can not be replica watches adjusted as long as the belt watch, but rolex replica also need to use a special tool to rolex replica uk remove the length of the strap adjustment.