English   |     |  ورود به سايت
پنجشنبه, مرداد 04, 1403

ارتباط با ما

شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک

بلوار اندرزگو ،خیابان وطن پور شمالی، پلاک 5

کد پستی: 36814-19378 
تلفن: 22234214

تلفن : 75986
فکس: 26769918 

 
 پست الکترونیک:  info@sabalift.com
  شرکت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری kone در ایران- آسانسور - پله برقی - رمپ - پیاده روی متحرک 
کلکسیون های طراحی KONE

تیم طراحی KONE که برنده جوایز معتبر جهانی مانند RED-Dot و GOOD-Design شده اند، ترکیب های متنوعی از دکوراسیون در قالب تم‏های زیبایی را خلق کرده‏اند. مشتریان می توانند از میان تم‏های مختلف، دکوراسیون مورد علاقه خود را انتخاب کرده یا با ترکیب متریال و تجهیزات مختلف متناسب با سلیقه خود ترکیب‏های جدیدی را خلق و انتخاب نمایند.

کلکسیون‏های طراحی KONE در قالب 6 تم و 52 نوع دکوراسیون داخلی کابین عرضه می‏شود.

 
 تم مدرن ساده

این تم زیبایی را در کنار سادگی به نمایش می گذارد، ترکیب استیل و ورق‏های رنگ شده در دیواره‏های کابین، کفپوش‏های مدرن و مستحکم، نورهای ملایم و شستی‏های احضار زیبا از ویژگی‏های این تم می‏باشد.

 
تم Cool Vintage

ترکیب استیل های طرحدار دیواره‏ها و سقف‏هایی با نور ملایم  LED در کناره‏ها و شستی‏های با کاربرد آسان برای ساختمان‏های مسکونی و بروز کردن آسانسورهای موجود، ایده‏آل می‏باشد.

 
 تم شیک صنعتی
رنگ، چاپ و استیل خش‏دار، یا لمینیت با روشنایی مدرن، ترکیبی زیبا، آرام، ملایم و مدرن برای ساختمان‏های مسکونی و اداری را به ارمغان می‎آورد
 
 کلاسیک شیک

 تم کلاسیک شیک کلکسیونی از ترکیب لمینیت‏های طرحدار، شیشه یا استیل در دیواره‏ها و سنگ طبیعی در کف، دکوراسیونی مدرن با مواد طبیعی برای ساختمان‏های مسکونی و تجاری زیبا می‏باشد.

 
 تم افسون نو

استیل آینه‏ای یا خش‏دار، یا نقش‏های سه بعدی بین دیواره‏های شیشه‏ای با کف‏های سنگ و نورهای ریزشی از کناره‏های سقف، دکوراسیونی زنده را عرضه کرده است که هر بیننده‏ای را به وجد و شگفتی وا می‏دارد.

 
 تم لوکس جدید
ترکیب دیواره‏های استیل خش‏دار یا آینه‏ای، لمینیت، چوب یا شیشه‏های رنگی با انتخاب نوع بافت منبع الهام دکوراسیون‏های باکلاس برای هتل‏های لوکس، ساختمان‏های مسکونی و  ساختمان‏های اداری بسیار لوکس مناسب می‏باشد.
 

موقعیت شما: آسانسور > طراحی > KONE کلکسیون های طراحی
Most of the replica watches uk steel belt watches can not be replica watches adjusted as long as the belt watch, but rolex replica also need to use a special tool to rolex replica uk remove the length of the strap adjustment.